Soğuk Dövme Presleri

Jern Yao markalı, Tayvan menşeli, cıvata, somun ve benzeri parça dövme presleri, ve diş çekme makinaları emsallerinin üzerinde kalitesi ve teknolojisi ile tercih edilmektedir.

Soğuk Dövme Presleri

 

Jern Yao

Jern Yao markalı, Tayvan menşeli, cıvata, somun ve benzeri parça dövme presleri, ve diş çekme makineleri emsallerinin üzerinde kalitesi ve teknolojisi ile tercih edilmektedir. 

 

Jern Yao Enterprises, 1993 yılında kuruldu. Cıvata presleri, somun presleri ve parça presleri üretimi ile uzak doğu soğuk şekillendirme makineleri arasında önde gelen yerdedir. Jern Yao müşterilerine öncelikli olarak teknoloji, kalite, ve hizmeti yüksek seviyede sunmayı hedefler.

 

Jern Yao firması Türkiye pazarı dışında; ABD, Kanada, Brezilya, Arjantin, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İsveç, Çekya, İtalya, Güney Afrika, Vietnam, İsrail, Kore, Hong Kong, Çin, Japonya, Hindistan, Endonezya, Malezya, Singapur, Filipinler, Tayland gibi bir çok ülkeye soğuk dövme presi satmaktadır.

 

Jern Yao, tüm preslerin projesini hazırlayarak, üretimini gerçekleştirmektedir. Özellikle kritik parça imalatlarını kendi bünyesinde yapmayı tercih eden Jern Yao , kalite kontrole önem vererek, her aşamada projesine uygunluğuna göre kontrol sağlamaktadır. Makinelerin tüm parçaları teknik resimlerine göre hazırlanmakta, parça ve makine model standardizasyonu ve gerektiğinde yedek parça uyumu sağlanmakta, uzun seneler sonra dahi servis olanağı sunabilmektedir.