Proses İzleme Monitörleri

Kalıplarınız çabuk mu aşınıyor? Kalıp maliyeti sebebiyle müşterilerinize uygun fiyatlar sunmakta zorlanıyor musunuz? Aşırı dövme gücünü kontrol edememekten dolayı makinanıza zarar vermekten mi korkuyor sunuz? Kalıp maliyetlerini kontrol edemiyor musunuz?

Proses İzleme Monitörleri

 

3View – Soğuk Şekillendirmedeki Çözüm Ortağınız 

2006 yılında kurulan 3View, süreç izleme sistemi olan ‘’MachineView’’ ve ürün yönetim ‘’ProcessView’’ sistemi üzerinde yoğunlaşmıştır.

Süreç izleme sistemi ‘’MachineView’’ şekillendirme kuvvetinin hassas farklarını izler ve makineyi anlık kontrol eder.

Ürün yönetim ‘’ProcessView’’ sistemi, anlık üretim takibi ve Endüstri 4.0 kapsamında makinenizi internete bağlayarak uzaktan anlık olarak üretimin tüm aşamalarını kontrol etmenizi sağlar.

3View – Makine İzleme (MachineView)

Kalıplarınız çabuk mu aşınıyor? Kalıp maliyeti sebebiyle müşterilerinize uygun fiyatlar sunmakta zorlanıyor musunuz? Aşırı dövme gücünü kontrol edememekten dolayı makinenize zarar vermekten mi korkuyor musunuz? Kalıp maliyetlerini kontrol edemiyor musunuz?

3View dövme monitörü kullanarak tüm bunların üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz.

3View – Proses İzleme (ProcessView)

Akıllı fabrika (Endüstri 4.0)

Yeni sanayi devrimine hazır mıyız? Dünyada üretim tesisleri artık “akıllı fabrikalara” dönüşüyor. Tüm üretim süreçlerinin akıllı sistemlerle kontrol edildiği fabrikalar, rekabette olmazsa olmaz bir koşul oldu. Üretimi kontrol etmek artık tahminlerinizden daha kolay, aşağıdaki tüm sorularınızın cevabı 3view dövme monitörlerinde ve SPOP üretim takip sistemi çözümlerinde yer alıyor.

  • Hangi operatör ?
  • Hangi makinada ?
  • Ne zaman ?
  • Ne kadar üretti ?
  • Neden durdu ?
  • Kalıp sarfiyatı ne kadar ?
  • Verimlilik nasıl arttırılabilir ?

 

İlave yazılım demek, ilave maliyet demektir. Hem dövme monitörü, hem de üretim takip sistemi için bir terminal cihazı olarak kullanılabilen 3View, ekonomik ve teknolojik çözümlerde sizlere hizmet etmektedir.

Cep telefonunuzdan anlık olarak üretimde neler olduğunu görmek ister misiniz? Maillerinizi kontrol ettiğiniz gibi üretimin anlık durumunu cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınızdan kontrol edebilirsiniz. Makine ve yönetim bilgisayarı arasında gerçek zamanlı veri alış verişi. Makinenizin duruş ve bekleme süreleri, sebepleri, operatör bilgileri, üretim adetleri ve makine/operatör verimliliğini kontrol etmek artık çok kolay.

ProcessView (Proses izleme) her iki programın izlenebilirliği sayesinde birbirine bağlanabilir ve üretim izlenebilir .

3View – Kalite Kontrol Sistemi (SPC)

Kumpas, mikrometre, vida mastarı, barkod okuyucu ile ürün kalite kontrolü yapılır ve veriler kaydedilir. Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında bu şekilde parça kontrol sistemi daha yüksek hassaslığa sahiptir ve inceleme süresinin önemli ölçüde azaltılmasından dolayı daha güvenilir ve doğru sonuçlar ile kalitenin artırılmasını sağlar. Ayrıca, elde edilen veriler dijital olarak kaydedilebilir ve rapor olarak çıktılar ve istatistiksel veriler elde edilebilir.