Vizyonumuz

Bimeks Tel AŞ olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla sektöründe kaliteli ürünleri ile lider konumuna erişmektir.

Bimeks Tel AŞ olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla sektöründe kaliteli ürünleri ile lider konumuna erişmektir.

 

Bimeks Tel AŞ, gelen taleplerde ve yürütülen projelerde teknik ve ticari ihtiyaçların en iyi biçimde belirlenmesini ve bu ihtiyaçlara zamanında cevap verilmesini temel prensip olarak almıştır. Bu prensibe yönelik olarak personelinin büyük bir kısmını konularında uzman mühendislerden oluşturmuştur. Bu sayede gelen tüm talepler ve projeler talep miktarına bakılmaksızın teknik açıdan detaylı bir biçimde irdelenir ve ihtiyaçlar tam olarak tespit edilerek üretime dönüştürülür.

 

Bu perspektiften bakıldığında firma gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşterilerine teknik danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu çalışma yöntemi ile Bimeks Tel AŞ müşterileri ile proje ortağı olarak hareket etmektedir. Bugüne dek birçok firma ile hazırlık aşaması yıllar süren projeler yürütülmüş ve başarı ile sonuçlandırılmıştır. Doğal olarak bu durum gerek Bimeks Tel AŞ personelinin gerekse müşterilerinin sürekli gelişim içinde olan teknolojiyi iyi takip etme ve öğrenme ihtiyacını ortaya çıkartmaktadır. Bimeks Tel AŞ bu anlamda da piyasada öncülük yapmakta hem personelinin hem de müşterilerinin güncel bilgiler ile donanımını sağlamaktadır.

 

Tüm çalışmalarda alınan temel değerler ki ekibin bileşenlerini oluşturmaktadır, aşağıda belirtilmiştir;

Başarıya Odaklılık

Bilgi Paylaşımı

Değişime Açıklık

Eşitlik İlkesine İnanç

Kolay Ulaşılabilirlik

İnsana ve Çevreye Duyarlılık

Bilgiyi Önemseme

Özveri

Pozitiflik

Sorumluluk Hissi

Takım Çalışması

Yenilikçilik